Hakkımızda

Anatolia Grup Teknoloji Ltd.Şti 2011 yılında kurulmuş olup,Şirketimiz,Cep Telefonları,Tablet PC ve Telsiz Sistemlerinin satışı,aksesuar satışı ve teknik servis faaliyetlerinde bulunmaktadır.

Şirket yetkililerimiz,GSM sektöründe (satış,pazarlama ve teknik servis alanında) 21 yıllık tecrubeleri mevcuttur.Şirket genel müdürümüz,Şerif Karaoğlu,BAŞARI HOLDİNG’e bağlı,BAŞARI TEKNİK SERVİS HİZM.VE TİC.A.Ş.‘de, 19 yıllık iş tecrubesi mevcuttur.2011 yılına kadar,ANKARA BÖLGE Sorumlusu olarak çalışmaktaydı.

Şirketimizin hedefi,kaliteden ödün vermezden, TÜRKİYE’de kalıcı bir marka olmaktır.Müşterilerimize doğru çözümleri,zaman ve süreklilik avantajıyla,en düşük maliyetlerle sunmayı hedeflemekteyiz.

Günümüzde teknoloji,değişen ve gelişen istek ve ihtiyaçlarımızı karşılamaya devam ediyor.Teknolojinin sürekli olarak gelişmesi,zamanın ve mobil hareketliliğin çok önemli olduğunu göstermektedir.Mobil hareketliliğin önemli olduğu günümüzde,Cep Telefonları,Tablet PC ve Telsiz Sistemlerinin kullanımı artarak devam etmektedir.Şirketimiz,Cep Telefonları,Tablet PC ve Telsiz Sistemlerinin satışı,aksesuar satışı ve teknik servis faaliyetlerinde bulunmaktadır.